Wsparcie techniczne i pomoc

 

Pomoc przy wyborze oprogramowania oraz jego wdrożenie

W obecnych czasach rynek oprogramowania komputerowego jest niezwykle szeroki. Jeśli będzie taka potrzeba, to znajdziemy, doradzimy, zainstalujemy i przeszkolimy pracowników Państwa firmy z obsługi wielu programów użytkowych. Po co tracić wiele godzin na poszukiwanie odpowiednich programów? My możemy zająć się wszystkim.

Możecie Państwo liczyć na naszą wymierną pomoc i profesjonalizm przy wyborze odpowiedniego oprogramowania dla Państwa firmy.

Obszary gospodarcze, gdzie zastosowanie mają wdrażane przez naszą firmę programy są bardzo szerokie. W naszej ofercie oprogramowania znajdą Państwo m.in.: programy kasowe, programy do prowadzenia firmy, programy księgowe, programy magazynowe, programy do zarządzania personelem, aplikacje bazodanowe i wiele innych.

Wykonujemy również aplikacje komputerowe na zamówienie, dostosowane do Państwa indywidualnych potrzeb. Tę część oferty kierujemy przede wszystkim do firm, które na rynku oprogramowania nie znajdują produktu w pełni odpowiadającego ich oczekiwaniom.

Programy wykonywane przez nasza firmę zaspokajają unikalne potrzeby, ponieważ tworzone są w ścisłej współpracy z Państwem. Ważnym atutem naszego oprogramowania jest możliwość jego dalszej ewolucji wraz z rozwojem firmy i zmianą wymagań klienta. Zapewniamy wdrożenie, instalacje oraz pełną obsługę, wykonanego na zamówienie, oprogramowania. Służymy pomocą techniczną oraz dzielimy się swoją wiedzą w czasie szkoleń, które nauczą Państwa sprawnie wykorzystywać zakupiony program.