Serwis i naprawa laptopów Łódź

Firma Top Komputer, mieszcząca się w Łodzi, istnieje od 2002 roku. Dzięki dużemu doświadczeniu w branży elektronicznej, nasza działalność została doceniona przez klientów, którym oferujemy kompleksową naprawę sprzętu elektronicznego i cyfrowego.

Głównymi naszymi odbiorcami są małe oraz średnie przedsiębiorstwa, a w ramach usług zajmujemy się naprawami gwarancyjnymi i pogwarancyjnymi, a także okresowymi serwisami sprzętu elektronicznego.

Nasze działania w zakresie “Naprawa laptopów” i “Serwis laptopów” obejmują:

– naprawę i wymianę klawiatur i touchpad-ów,
– wymianę gniazd zasilania,
– wymianę dysków twardych i nagrywarek DVD,
– wymianę obudowy,
– szybką, parogodzinną wymianę matryc i płyt głównych,
– wymianę lub naprawę inwerterów,
– wymianę taśm sygnałowych,
– lutowanie układów BGA.

Nie ograniczamy się jednak do konkretnych usług związanych z naprawą, które przedstawione zostały powyżej. Oferujemy także kompleksowe przeglądy, mające na celu zbadanie działania wszystkich podzespołów. Warto regularnie decydować się na ten proceder w celu upewnienia się, że naszemu laptopowi nie grozi zepsucie.

Po naprawie udzielamy pisemnej gwarancji, na określony czas.

Nasza firma zatrudnia tylko przeszkolonych specjalistów o wieloletnim doświadczeniu, którzy swoją pracę wykonują szybko i profesjonalnie. Serwis i naprawa laptopów to coś, na czym znamy się najlepiej, dlatego zapewniamy najwyższą jakość usług. Dzięki stałej współpracy z dostawcami części, możemy je pozyskiwać wyjątkowo tanio, a co za tym idzie, proponować atrakcyjne ceny za serwis laptopów.

Przy usterkach sprzętów często liczy się szybki czas naprawy, dlatego nasz serwis laptopów oferuje wykonywanie usług w ekspresowym tempie, nie umniejszając tym samym ich jakości. Nasi specjaliści dokładają wszelkich starań, aby dane znajdujące się na uszkodzonym laptopie zostały odzyskane. W wypadku potrzeby zamówienia dodatkowych podzespołów czas realizacji może się nieznacznie wydłużyć. Nawet w wypadku takich sytuacji staramy się, by naprawa laptopów przebiegała sprawnie.

Nie boimy się podejmować wyzwań, które dla innych serwisów okazały się zbyt skomplikowane. Bogata wiedza elektroniczna naszych specjalistów sprawia, że często udaje im się rozwiązywać problemy, które wydawały się być nie do przejścia.

Satysfakcja oraz zadowolenie naszych Klientów to najlepszy dowód na pełen profesjonalizm firmy Top Komputer. Stale poszerzamy grono osób usatysfakcjonowanych z serwisu laptopów, niezależnie od tego, jakiej usterki dotyczyła wizyta – wymiany obudowy, naprawy klawiatury czy lutowania układów BGA. Każdorazowo dostarczaliśmy najlepsze, kompleksowe rozwiązania, które szły w parze z konkurencyjną ceną.

Jesteśmy pewni, iż oferowany przez nas serwis laptopów to najlepsza tego typu fachowa usługa na terenie Łodzi. Zapraszamy mieszkańców zarówno tego miasta, jak i okolic. Gwarantujemy pełną satysfakcję oraz rzetelne wykonanie usług, wśród których znajdzie się także naprawa laptopów.