Serwis drukarek Łódź

 

Nasza firma prowadzi kompleksowy serwis drukarek laserowych (a także igłowych). Prowadzone przez nas prace są w pełni kompleksowe i obejmują między innymi czyszczenie podajników, wymianę bębnów światłoczułych, czy wymianę rolek prowadzących na nowe. Przeprowadzamy również działania wymagające większej precyzji, jak czyszczenie i wymianę laserów.

Nasz serwis drukarek laserowych działa w pełni profesjonalnie i jesteśmy pewni efektów naszych działań. Wszystkim klientom udzielamy pisemnej gwarancji dotyczącej przeprowadzonych prac.

Zajmujemy się zarówno problemami prostymi, jak i bardzo skomplikowanymi. Co więcej, nasz serwis drukarek laserowych prowadzi naprawy większości drukarek dostępnych na rynku, od tych bardzo popularnych, po rzadziej spotykane modele, od zupełnie nowoczesnych (głównie laserowych), po te już przestarzałe (czyli głównie igłowe).

Dodatkowo jesteśmy w stanie dostarczać materiały eksploatacyjne wykorzystywane w drukarkach (oryginalne lub ich zamienniki).

Doświadczenie wypracowane na przestrzeni wielu lat czyni nasz serwis drukarek jedynym tak profesjonalnym miejscem na mapie Łodzi. Ze względu na kompleksowość oferowanych usług, kompetentnym doradztwem dzielimy się już na etapie umiejętnej diagnostyki oraz ekspertyzy. Sprzęty wszystkich popularnych, jak i tych mniej znanych producentów, nie stanowią dla nas żadnej tajemnicy, czego dowodem są dziesiątki zadowolonych Klientów. W ramach naszych usług uzyskają Państwo pomoc przy naprawie drukarek marek takich, jak: HP, Brother, Canon, Konica Minolta czy Samsung.

Naszą dewizą jest bezzwłoczne niesienie pomocy, gdzie profesjonalizm idzie w parze z atrakcyjną ceną. Na tle konkurencji wyróżnia nas dostęp do szerokiego wachlarza materiałów eksploatacyjnych oraz wysoka dbałość o najwyższe standardy obsługi.

Jesteśmy świadomi, iż profesjonalny serwis drukarek to przede wszystkim wykwalifikowani pracownicy oraz dostęp do materiałów, zarówno oryginalnych, jak i zamiennych. Pamiętajcie Państwo, aby nigdy nie korzystać z usług osób, które nie dają pisemnej gwarancji na wykonywane usługi – takie zachowanie jest oznaką niespełniania norm oraz wytycznych, które narzuca producent. Wybór profesjonalnej firmy realizującej serwis drukarek to gwarancja satysfakcji oraz wieloletniego zadowolenia z pracy urządzeń.

Dzięki ciągłemu podnoszeniu kwalifikacji oraz nieprzerwanej współpracy z producentami, zakres czynności jest wyjątkowo atrakcyjny i obejmuje działania takie, jak: oczyszczanie wnętrza drukarki, konserwacja i smarowanie mechaniki czy sprawdzanie elementów grzewczych. Te, jak się wydaje, proste czynności to gwarancja uniknięcia większych usterek w przyszłości. Warto więc zadbać o nie zawczasu i zdecydować się na doraźny serwis drukarek zanim na horyzoncie pojawią się większe problemy ze sprzętem.

Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej kompleksowej usługi prac naprawczych świadczonych na terenie Łodzi i okolic. Gwarantujemy niekwestionowane zadowolenie w przystępnej cenie.