Serwis drukarek Łódź

 

Nasza firma prowadzi kompleksowy serwis drukarek laserowych (a także igłowych). Prowadzone przez nas prace są w pełni kompleksowe i obejmują między innymi czyszczenie podajników, wymianę bębnów światłoczułych, czy wymianę rolek prowadzących na nowe. Przeprowadzamy również działania wymagające większej precyzji, jak czyszczenie i wymianę laserów.

Nasz serwis drukarek laserowych działa w pełni profesjonalniej i jesteśmy pewni efektów naszych działań. Wszystkim klientom udzielamy pisemnej gwarancji dotyczącej przeprowadzonych prac.

Zajmujemy się zarówno problemami prostymi, jak i bardzo skomplikowanymi. Co więcej, nasz serwis drukarek laserowych prowadzi naprawy większości drukarek dostępnych na rynku, od tych bardzo popularnych, po rzadziej spotykane modele, od zupełnie nowoczesnych (głównie laserowych), po te już przestarzałe (czyli głównie igłowe).

Dodatkowo jesteśmy w stanie dostarczać materiały eksploatacyjne wykorzystywane w drukarkach (oryginalne lub ich zamienniki). Zapraszamy do skorzystania z naszej usługi, jaką jest serwis drukarek.

Serwis drukarek laserowych Łódź

Naprawa drukarek laserowych Łódź