Dostawa sprzętu

 

Dostarczymy sprzęt komputerowy i urządzenia peryferyjne

Współpraca z największymi polskimi importerami sprzętu komputerowego zapewnia nam dostęp do bardzo szerokiej gamy towarów oraz nowości w atrakcyjnych cenach.
Oferujemy Państwu notebooki takich producentów jak Asus, HP, Toshiba, Lenovo, Fujitsu-Siemens. Zestawy komputerowe i serwery do wszelkich zastosowań: biurowych, użytku domowego, dla wymagających firm zajmujących się na przykład obróbką graficzną oraz na indywidualne i nietypowe zamówienia (np. dla osób niepełnosprawnych). Wszystkie wymienione zestawy mogą być montowane przez nas – z podzespołów renomowanych firm światowych – lub dostarczane bezpośrednio od znanych i cenionych producentów takich jak Adax, HP, IBM, Fujitsu-Siemens.

Do wyżej wymienionego sprzętu proponujemy Państwu urządzenia zapewniające bezpieczeństwo: podtrzymujące zasilanie – UPS oraz systemy bezpiecznej archiwizacji danych, które tworzą całościowy program zabezpieczający Państwa sprzęt i dane. Dostarczymy również akcesoria i urządzenia peryferyjne takie jak drukarki, skanery, projektory multimedialne, centrale telefoniczne i wiele innych.

Zapewniamy wymianę lub modernizację sprzętu “starzejącego się” z możliwością odkupienia urządzeń i podzespołów używanych. Umożliwiamy Państwu dokonanie zakupu sprzętu na raty i poprzez leasing.