Serwis komputerowy Łódź

 

Komputery, laptopy oraz inne elektroniczne urządzenia podobnie jak ludzie mają swoje gorsze dni. W takich sytuacjach pomocą służy nasz profesjonalny serwis komputerowy!

Uszkodzenie płyty głównej w wyniku zwarcia czy zalania to jedna z najczęściej zgłaszanych usterek. Nasz serwis komputerowy bez problemu poradzi sobie zarówno z naprawą, jak i całkowitą wymianą płyty głównej, zasilacza czy jakiegokolwiek innego podzespołu – a to wszystko w wyjątkowo ekspresowym tempie i atrakcyjnej cenie!

Graficzne problemy również nie stanowią dla nas żadnej tajemnicy. Niesprawna, nieprawidłowo działająca, a także doszczętnie zniszczona karta graficzna może zostać wymieniona przez nas w kilka chwil. Jeśli sytuacja będzie wymagała zamówienia danych podzespołów, wysyłkę także zorganizujemy w ekspresowym tempie.

Ponadto wymienimy również Twój dysk twardy i rozszerzymy posiadaną pamięć RAM. Idealnie śmigający komputer to nasz cel.

Twój pies lub kot pogryzł zasilacz? Nieuważne dziecko wyrwało gniazdo USB? Panika w tym przypadku nie jest wskazana, dostarcz nam swój sprzęt, a nasz serwis komputerowy doprowadzi go do wcześniejszego stanu tak szybko, jak tylko będzie to możliwe.

W zakresie naszych usług znajduje się również możliwość instalacji programów antywirusowych, programów użytkowych i systemów operacyjnych różnego typu. Wiele osób nie zdaje sobie sprawy, jak istotne jest posiadanie programu antywirusowego, który uchroni nasz komputer przed złośliwymi oprogramowaniami.

Przegrzany komputer również nam niestraszny. Dla Ciebie zakonserwujemy zarówno układ chłodzenia, jak i wentylatory. Wyczyścimy układ chłodzenia z całego kurzu, jaki przyciągnęło urządzenie.

Każdorazowo nasza usługa rozpoczyna się od procesu diagnozy. Dzięki rzetelnie wykonanemu przeglądowi, jesteśmy w stanie dokładnie stwierdzić, co nie działa sprawnie, a co za tym idzie, szybciej przystąpić do procesu naprawy. Komputery różnią się między sobą wieloma czynnikami, na przykład podzespołami oraz systemami, dlatego ta sama usterka może w dwóch różnych urządzeniach oznaczać zupełnie inną usterkę. Właśnie z tego powodu tak ważne jest, aby proceder diagnozy został wykonany przez fachowca.

Zdajemy sobie sprawę, jak istotne jest odzyskanie danych z zepsutego urządzenia, dlatego nasz serwis komputerowy obejmuje przede wszystkim próbę odzyskania wszystkich cennych danych. Podejmujemy się tego zadania w przypadku rzeczy z dysków twardych, pendrive’ów, kart pamięci oraz płyt CD-DVD. W myśl zasady, iż lepiej zapobiegać niż leczyć takie usterki w przyszłości, zabezpieczamy wszystkie dane, a następnie tworzymy kopie zapasowe. Udzielamy również cennych wskazówek, które pomogą uniknąć wystąpienia kolejnych problemów z komputerem.

Tak szeroki wachlarz oferowanych usług związanych z serwisem komputerów pozwala nam stwierdzić, że firma Top Komputer to lider na rynku i zdecydowanie warto skorzystać z naszych usług znajdując się w Łodzi lub jego okolicach.

Skorzystaj z naszych usług już dziś! Naprawa komputerów to nasza pasja!